Ziołowy Balsam Kręgowy Ojca Grzegorza

Od jakiegoś czasu w sklepach zielarskich oraz aptekach można znaleźć słynny Balsam Kręgowy Ojca Grzegorza.
Jest to popularny, stosowany już od 20 lat specyfik z przeznaczeniem na schorzenia kręgosłupa, a także bóle stawów i mięśni, bóle pourazowe i nerwobóle. Na początku znany był pod nazwą Oleju Kręgowego o. Grzegorza. W trakcie tych 20 lat udoskonaliliśmy skład preparatu i doszliśmy do receptury, z której korzystamy dziś. Został on stworzony na bazie naszych doświadczeń, związanych z leczeniem bólów kręgosłupa oraz stawów. Nie ma w Polsce drugiej takiej przychodni lekarskiej, do której zgłaszałaby się tak duża liczna pacjentów ze schorzeniami kręgosłupa lub stawów. Mieszanka olejków eterycznych oraz specjalnych ekstraktów ziołowych to według nas idealne połączenie sprawiające, że nasze zioła na stawy są dokładnie tym, co chcieliśmy osiągnąć.

Oferowany przez nasz balsam ma w składzie:
- olej dziurawcowy – pozytywnie działa na włókna nerwowe, łagodząc przy tym nerwobóle różnego pochodzenia.
- olejek lawendowy – działanie przeciwbólowe w chorobach reumatycznych i zwyrodnieniowych, a także chorobach pourazowych kręgosłupa, mięśni i stawów. Posiada on również szereg innych prozdrowotnych działań.
- ekstrakt z arniki – pomaga w stanach pourazowych nie tylko po uderzeniach, ale również tzw. postrzałach kręgosłupa.
- olejek goździkowy – silne działanie przeciwbólowe. Stosowany nawet przy bólach zębów.
- olejek eukaliptusowy – pozytywne efekty przy bólach reumatycznych oraz artretycznych.
- olejek rozmarynowy – pomaga w zwalczaniu bólu mięśni, zwłaszcza po wytężonej pracy fizycznej.
- olejek miętowy – stosowany w wielu maściach. Jego przeciwbólowe działanie podobne jest do olejku kamforowego – rozgrzewa i uśmierza ból.

Balsam ten mogą stosować zawodowi masażyści, jako substancję poślizgową, która również charakteryzuje się leczniczym działaniem. Efekty terapii są wówczas o wiele lepsze niż przy stosowaniu standardowych podłoży. Mogą go również stosować sami pacjenci do okładów oraz nacierania bolących części ciała.

  • ATEM

    oprócz ziół ,dodałem dietę i ruch = skutecznie leczy , i jest jedynym LEKARSTWEM NIE ZASTĄPIONYM ,, powiaty miały wdrożyć ,, finansuje nauka światowa ,, to nowe pojęcia jak mocowanie stawów i kręgosłupa ,oraz nowoczesna neurologia ,regeneracja nerwów centralnych i przyspieszenie gojenia złamań kości do 42 dni ,,,,na dydaktykę leża u ministra rolnictwa środki ,,,,,,,