Jak naprawdę jest z tym odchudzaniem?

Odchudzanie nie jest prostą rzeczą. Najlepsze jest połączenie kilku metod.
Najbardziej sprawdzona, ale również najmniej akceptowana metoda to metoda ujemnego bilansu energetycznego, czyli w skrócie – mniej dostarczaj, więcej zużywaj. Jest ona oparta na liczeniu kalorii, które zostały przyjęte w formie pożywienia oraz wydatkowanych w postaci wysiłku fizycznego.
Przede wszystkim należy całkowicie wyeliminować jedzenie słodyczy.

Należy mieć świadomość tego, że połączenie jedzenia słodyczy z próbą liczenia kalorii jest niezwykle trudne.
Jedzenie słodyczy uzależnia – jeśli zjesz coś raz, musisz zjeść znowu.
Kolejnym z radykalnych sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów jest głodówka. W tym przypadku należy jednak pamiętać o tym, że osoba głodująca powinna intensywnie ćwiczyć, aby nie dochodziło do trawienia przez organizm białka z tkanki mięśniowej. Popularnym błędem wśród osób głodujących jest to, że po zakończeniu głodówki wracają one do swoich starych przyzwyczajeń.
Należy zwrócić uwagę na fakt, że zioła na odchudzanie mogą być bardzo pomocne, gdyż regulują one przemianę materii, a także ułatwiają wydalanie zbędnych, niepożądanych i szkodliwych związków razem z moczem i kałem. Mają za zadanie również pomóc organizmowi w odpowiednim wykorzystaniu związków cukrowych, w tym także skrobi.

W przypadku cierpienia na otyłość pomocne są preparaty Ojca Grzegorza.
Pierwszym z nich jest Chitobon składający się z 2 substancji. Pierwszą z nich jest chitosan, który otrzymywany jest z różnych organizmów morskich, przede wszystkim skorupiaków. Po podaniu doustnie chitosan pęcznieje w żołądku zmniejszając łaknienie i odczuwanie głodu. Kolejną jego cechą jest działanie obniżające wchłanianie się tłuszczów (również cholesterolu).
Drugą substancją, którą posiadają nasze zioła na odchudzanie jest chrom, czyli związek organiczny uzyskiwany z drożdży. To śladowy pierwiastek, który odpowiada między innymi za przedostawanie się glukozy do komórek ciała. Jeżeli w organizmie jest niedobór chromu tężenie glukozy we krwi się podnosi, a w komórkach maleje. Wówczas wzrasta uczucie głodu na słodycze. Z tego właśnie powodu konieczne jest dostarczanie chromu do organizmu, dzięki czemu można zahamować ilość zjadanych słodyczy. Podsumowując – chitobon powoduje zmniejszenie zjadanego pokarmu, obniża wchłanianie tłuszczu oraz zmniejsza apetyt na słodycze. Ważne jest to, aby przyjmować go około 20 minut przed posiłkiem.
Kolejnym preparatem, który stosuje się w leczeniu otyłości jest Adipobon mono. Jego głównym składnikiem jest sprzężony kwas linolowy, który pozwala przyspieszyć metabolizm oraz zredukować tkankę tłuszczową przy jednoczesnym zwiększeniu masy mięśniowej. Dodatkowo po skończeniu kuracji odchudzającej przeciwdziała ponownemu przybieraniu na wadze (efekt jojo), a także pomaga w walce z cellulitem.

  • Monika

    jestem zadowolona z efektów po slimette. W sumie schudłam całe 10 kg, po spożyciu jednego opakowania slimette. Na diety-odchudzajace.info.pl/jagoda-acai-guarana-zielona-herbata-i-cayenne-czyli-slimette jest dokładniej opisany jego skład i zalety :) polecam wszystkim zmagającym się z dodatkowymi kilogramami

  • Łukasz

    Ja schudłem 12kg w 2 miesiące stosując tabletki forskolin, zawierające wyciąg z pokrzywy indyjskiej. Więcej o jej właściwościach można znaleźć tutaj: http://www.e-odchudzanie.com.pl/forskolin-pokrzywa-indyjska.html

  • Pati

    Bardzo dobre efekty przynosi Slimina Green Coffee Langsteiner, która zawiera kwas chlorogenowy ACG, fasolaminę oraz chrom. Występuje w kapsułkach lub saszetkach.